DRZWI ZEWNĘTRZNE

W ofercie ALUHAUS znajduje się bogaty wybór drzwi zewnętrznych, charakteryzujących się wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem. Drzwi sygnowane marką ALUHAUS odpowiadają najwyższym wymaganiom w zakresie designu, funkcjonalności i parametrów technicznych. Linia Elite pozwala na idealne dopasowanie drzwi do rodzaju i charakteru obiektu. 

Wszystkie modele dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, do wyboru są kolory palety RAL, kolory strukturalne i drewnopodobne. W linii Elite kolor drewnopodobny powstaje w technologii Decoral, która umożliwia wykonanie rysunku słojów drewna, co znacznie podnosi estetykę drzwi. Zaletą jest także możliwość idealnego dopasowania odcieni okien z oferty OKNOPLAST. 

Drzwi marki ALUHAUS osiągają współczynnik przenikania ciepła Ud już od poziomu ≤0,8 W/m²K, dzięki czemu mogą być stosowane w budynkach pasywnych. Całkowita grubość drzwi ALUHAUS dochodzi do 90 mm, w takim przypadku panel zbudowany jest z dwóch 3-milimetrowych blach aluminiowych, a przestrzeń między nimi wypełniona materiałem o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. 

Producent zadbał także o bezpieczeństwo proponując szereg dodatków, zwiększających odporność drzwi na włamania. Można wyposażyć je w okucia spełniające najwyższe wymagania klasy antywłamaniowej RC3, antywłamaniowe wkładki zamka, szyby antywłamaniowe oraz wielopunktowe zamki listwowe z optymalnym rozstawieniem kaset ryglujących na całej wysokości drzwi. W ofercie ALUHAUS dostępny jest także niezwykle wygodny i bezpieczny system automatycznego otwierania drzwi za pomocą klawiatury numerycznej, czytnika linii papilarnych, czytnika Blue&Code lub modułu Bluetooth, który umożliwia otwarcie drzwi przy użyciu smartfonu.

 

Aluminiowe drzwi zewnętrzne
TENVIS​

Produkt wykonywany z najlepszej jakości materiałów (aluminium, stal nierdzewna) przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Sprawdzamy jakość każdego wyrobu.

 Zamek automatyczny stosowany w standardzie nie wymaga używania klucza, samo zamknięcie drzwi powoduje zabezpieczcie naszego mieszkania w trzech punktach.
-całkowita grubość drzwi 75 mm
-panel o grubości 60 mm lub 75 mm, zbudowany z dwóch blach aluminiowych o grubości 3 mm (blacha zewnętrzna) i 2 mm (blacha wewnętrzna); cała przestrzeń jest wypełniona materiałem o wysokiej izolacyjności termicznej
-standardowy wymiar drzwi 1100 x 2250 mm
współczynnik przenikalności cieplnej dla całych drzwi Ud (wymiar standard) wynosi już 0,85 W/m2K
-gwarancja – 5 lat
-możliwość rozbudowy o dodatkowe wkłady termoizolacyjne

Aluminiowe drzwi zewnętrzne
ELITE

Szukasz drzwi, które będą pasowały nie tylko do Twojego domu, ale i osobistego stylu? Dadzą Ci możliwość ekspresji samego siebie, ale jednocześnie zapewnią Twojej rodzinie ciepło i maksymalne bezpieczeństwo? Nieważne, czy stawiasz na funkcjonalność, ekskluzywny design czy trwałość wykonania. Drzwi ALUHAUS spełnią wszystkie Twoje wymagania. Zainspiruj się naszymi projektami i zrealizuj swoje pragnienie posiadania doskonałych drzwi. Gwarantujemy doradztwo przez cały okres podejmowania wyboru i indywidualną produkcję, ściśle dopasowaną do Twojego zamówienia.
– całkowita grubość drzwi ELITE 90 mm,
– całkowita grubość drzwi 90 mm,
– panel o grubości 76 mm lub 90 mm, zbudowany z dwóch blach aluminiowych o grubości 3 mm każda; cała przestrzeń jest wypełniona materiałem o wysokiej izolacyjności ­termicznej,
– standardowy wymiar drzwi 1200×2250 mm,
– współczynnik przenikalności cieplnej Ud dla całych drzwi wynosi już od 0,74 [W/m2K],
– wszystkie profile można wyposażyć w dodatkowe wkłady ­termoizolacyjne zamykające środkową przestrzeń profili (opcja za dopłatą).

KATALOG ALUHAUS

aluminiowe drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe PVC

W ofercie firmy znajdują się autorskie projekty drzwi PVC, doskonale komponujące się z niepowtarzalnym wzornictwem modeli okien. Drzwi PVC cechuje najwyższa dbałość o detale – od pieczołowicie obrobionych zgrzewów i połączeń, przez komponenty odpowiedzialne jednocześnie za komfort użytkowania i energooszczędność, takie jak m.in. niski próg aluminiowy z przekładką termiczną, aż po elementy wpływające na bezpieczeństwo, jak specjalne zasuwnice ryglujące drzwi jednocześnie w trzech miejscach. Takie rozwiązanie jest akceptowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe, dzięki czemu nie ma konieczności montowania drugiego zamka. Drzwi to ozdoba elewacji budynku. Doskonale komponują się w domach wybudowanych w każdym stylu architektonicznym. Bogata oferta obejmuje szereg modeli drzwi – od klasycznych wzorów do nowoczesnej stylistyki. Całości dopełniają stylowe aplikacje, ornamenty czy szkło dekoracyjne. Bogata paleta kolorystyczna – identyczna z okienną oraz wiele wariantów klamek i pochwytów, pozwalają na dopasowanie drzwi do indywidualnego charakteru domu i wymagań właściciela. Produkty pochodzące z jednej firmy to nie tylko gwarancja doskonałego dopasowania wizualnego, ale również takie elementy jak powtarzalna wysoka jakość, te same terminy dostarczenia zamówionych elementów czy wreszcie okres gwarancyjny i niezawodny serwis. Drzwi strzegą ogniska domowego i stanowią wizytówkę każdego domu.

Katalog drzwi wejściowych PVC

scroll