Rolety zewnętrzne

Szeroki wachlarz rodzajów rolet zewnętrznych oraz bogata paleta kolorystyczna pancerzy, pozwalają stworzyć harmonijne kompozycje z oknami oraz elewacją budynku. Rolety zapewniają redukcję hałasu, jak również zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem latem. Specjalne napędy elektryczne z wieszakami blokującymi nie tylko zapewniają niezawodne działanie, ale również podnoszą bezpieczeństwo poprzez uniemożliwienie ewentualnemu intruzowi podniesienia opuszczonego pancerza rolety. Codzienną obsługę rolet ułatwi sterowanie za pomocą pilota. Możemy je także wyposażyć w inteligentną automatykę czasową oraz czujniki reagujące na warunki atmosferyczne.

 

 

Rolety – poznaj ich zalety

Nie jesteś przekonany, czy rolety sprawdzą się w Twoim domu? Poznaj listę zalet, jakie niesie za sobą zamontowanie rolet zewnętrznych.

Dbają o domowy budżet. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Zimą rolety stanowią dodatkową warstwę izolującą mieszkanie od zimna. Dzięki nim możesz efektywniej ogrzewać swój dom, co znacząco wpłynie na rachunki, jakie w sezonie grzewczym płacisz za prąd lub gaz. Z kolei latem ograniczają dopływ promieni słonecznych, dzięki czemu łatwiej będzie Ci utrzymać komfortową temperaturę w kuchni czy salonie – nawet w samo południe, i to przy największych upałach.

Kolejną zaletą rolet jest to, że chronią okna przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Nie każdy wie, że duży mróz, kwaśny deszcz czy promienie słoneczne negatywnie wpływają na stolarkę okienną, skrzydła okienne czy ramy PCV. Dzięki roletom przedłużamy ich żywotność, co przyczyni się do większych oszczędności.

Żyjemy w dobie inteligentnych domów, dlatego dostarczamy naszym klientom różnorodne opcje sterowania roletami. Osobom szczególnie dbających o środowisko oferujemy opcję napędu zasilanego energią słoneczną.

sterowanie1

Sterowanie przewodowe

sterowanie2

Sterowanie bezprzewodowe

Do indywidualnego sterowania przewodowego wykorzystuje się przełącznik klawiszowy oraz urządzenia automatyki centralnej i czasowej. Poprzez prostą wymianę przełącznika z wbudowanym radioodbiornikiem, można uzupełnić sterowanie o pilota.

 Sterowanie bezprzewodowe odbywa się poprzez system sterowania radiowego. Ten system będący systemem typu otwartego umożliwia rozbudowę istniejącej instalacji sterującej w dowolnym momencie.

Nasze rolety dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej

Nasze oferta

Widocznie więcej ciepła Pokaż

Widocznie więcej estetyki  Pokaż

Widocznie więcej komfortu Pokaż

Widocznie więcej funkcjonalności  Pokaż

Rolety Luna

Jesteś świadomym konsumentem i cenisz sobie uniwersalne rozwiązania? Montowane na zewnątrz okna rolety LUNA to idealny wybór dla Ciebie. Dzięki możliwości montażu na profilach poszerzających ramę okienną umożliwiają one wyjątkowo ciepły montaż.

luna render big

Cechy

ROLETY SOL EVOLUTION

Zależy Ci na tym, aby w okresie zimowym nie tracić ciepła z Twojego domu, natomiast latem uniknąć przegrzania i cieszyć się miłym chłodem? Rozwiązanie to rolety SOL EVOLUTION, jedyny produkt na rynku, gdzie standardowo zastosowana jest izolacja o wyższych parametrach termoizolacyjnych. Doskonały do wykorzystania zarówno w nowym budownictwie, jak i przy modernizacji budynków już istniejących.

sol_evo_render_big-1

Cechy

ROLETY SOL

Światło dzienne to niezwykle ważna rzecz, która wpływa pozytywnie na nasz nastrój, ale jego nadmiar również potrafi być uciążliwy. Rozwiązanie to rolety SOL, które są montowane we wnęce okiennej; w ten sposób po montażu stanowią one część muru. Chronią nie tylko przed słońcem ale również posiadają elementy zmniejszające ryzyko włamania

przekroj1

Cechy

ROLETY TERRA

Każdy chciałby mieć dobrze chroniony dom, który będzie jednocześnie spójny architektonicznie. TERRA to system rolet z wysokogatunkowego aluminium montowany po zewnętrznej stronie okna. Podwójnie ryflowany profil daje rozwiązanie bardziej estetyczne i odporne na wiatr.

terra_render_big

Cechy

scroll