Bramy garażowe KRISPOL

Bramy segmentowe

Sposób, w który działają daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu oraz  na podjeździe.  Dzięki temu zaleca się ich stosowanie w ciasnych miejscach gdzie zwykła brama okazuje się zbyt duża.

Niemal nieograniczone możliwości wykończenia pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań. Dzięki temu można je dopasować do różnych typów garaży i szerokości wjazdu.

Ciepła brama

Bramy segmentowe są zbudowane z paneli o grubości od 40 mm do 60 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie oraz między segmentami. Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. To wszystko sprawia, że bramy te posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku: U= 1,12 [W/m2K] .

System ciepłego montażu

 Innowacyjne polega na zdystansowaniu kątownika pionowego i listwy nadprożowej z podporami wału od ściany. Przekładka jest przygotowana pod montaż do kątownika pionowego, ma gniazdo pod dodatkową uszczelkę. Dwie uszczelki lepiej doszczelniają połączenie. Zastosowany przy montażu twardy styropian EPS co daje w praktyce do 20% lepszą izolację cieplną całej bramy.

Solidna konstrukcja

W trosce o bezpieczeństwo

bramy garażowe
Krispol

Komfort użytkowania

Komfort użytkowania zapewnia między innymi najlepsza automatyka. Mechanizmy zastosowane w naszych produktach to urządzenia renomowanych producentów. Gwarantują łatwą i bezproblemową obsługę, a także umożliwiają wpięcie bramy w dowolny system „domu inteligentnego” i instalacje alarmowe. Stosujemy w bramach łożyskowane rolki.

Zminimalizowaliśmy również ilość połączeń na prowadnicach. Zastosowane rolki z wkładką PVC eliminują drgania oraz pozwalają na cichą pracę bramy. Każdą wyprodukowaną przez nas bramę, niezależnie od wymiaru, można bez problemu otworzyć jedną ręką bez użycia siły. Umożliwiają to dwie sprężyny skrętne, zapewniające optymalne wyważenie bramy.

scroll