SPRAW, BY TWÓJ DOM
BYŁ BARDZIEJ INTELIGENTNY

Smart ikony 04

Główne cechy

Steruj oknami, roletami oraz drzwiami za pomocą smartfona

Okna

Pełna kontrola nad wszystkimi oknami. Z dowolnego miejsca na świecie. Każde okno możesz zamówić w wersji rozwierno-uchylnej, 1-kwaterowe lub 2-kwaterowe na słupku stałym bądź w wersji uchylnej z napędem nawierzchniowym.
 • 4 pakiety sterowania: BASIC, MEDIUM, SMART HOME i SMART HOME PREMIUM
 • Elektryczne uchylanie okna ułatwią wietrzenie Twoich pomieszczeń
 • Korzystasz z wygodnego sterowanie dla okien trudno dostępnych, np. wysokich
 • W wersji SMART HOME i SMART HOME PREMIUM – masz możliwość wietrzenia lub zamykania uchylonego okna poprzez aplikację (z dowolnego miejsca na świecie pod warunkiem dostępu do internetu)
 • W razie potrzeby możesz skorzystać z ręcznej obsługi, np. do umycia okna
 • W sytuacji braku prądu możesz bez problemu manualnie uchylić, otworzyć i zamknąć okno
 • Podczas uchylania okna klamka automatycznie zacznie się obracać i okno się uchyli, w momencie włączenia opcji „zamknięcia”, klamka ponownie zacznie się obracać i skrzydło zamknie się automatycznie

Drzwi tarasowe

Łatwe otwieranie dużych przeszkleń. Drzwi tarasowe HST wyposażono w napęd HS Master, a drzwi HST Premium w napęd Siegenia, dzięki czemu możliwe jest automatyczne sterowanie otwieraniem i zamykaniem skrzydła przesuwnego. Gdy napęd napotyka przeszkodę, natychmiast się zatrzymuje, tym samym zwiększając na co dzień Twoje bezpieczeństwo.
 • 4 pakiety sterowania: BASIC, MEDIUM, SMART HOME i SMART HOME PREMIUM
 • Elektryczne otwieranie ciężkich drzwi
 • Czujniki wykrywania przeszkody zabezpieczą Ciebie i Twoich bliskich przed ewentualnym przytrzaśnięciem
 • Masz możliwość ręcznego otwierania i zamykania, gdy zabraknie prądu
 • Możesz zdalnie sprawdzić, czy drzwi są zamknięte i ewentualnie otworzyć je lub zamknąć (w wersji SMART)

Rolety

Zasłanianie okien jeszcze nigdy nie było tak komfortowe. W przypadku każdego modelu rolety dostępne napędy to ILMO2 i inne napędy Somfy w technologii io.
 • 4 pakiety sterowania: BASIC, MEDIUM, SMART HOME i SMART HOME PREMIUM
 • Masz możliwość automatycznego sterowania roletą w górę i w dół
 • Automatyczna konfiguracja położeń krańcowych gwarantuje Ci perfekcyjne otwieranie i zamykanie za każdym razem
 • Gdy zostanie wykryta przeszkoda, napęd automatycznie zatrzyma się, także w przypadku zamarznięcia lameli
 • Rolety nie można podnieść z zewnątrz dzięki sztywnym wieszakom. Zabezpieczenie to możesz wzmocnić, wyposażając roletę w wieszaki antywłamaniowe, które są odporne na podniesienie do 100 kg
 • Jednym kliknięciem uruchomisz zamykanie rolet i włączysz alarm (w wersji SMART HOME i SMART HOME PREMIUM)
 • Masz możliwość prostego programowania scenariuszy otwierania i zamykania rolet oraz żaluzji, łącząc ze sobą czujniki pogodowe, zegar czy nawet alarm (w wersji SMART HOME i SMART HOME PREMIUM)
 • Sprawdzasz rolety i zdalnie zmieniasz ich ustawienia według potrzeb (w wersji SMART HOME i SMART HOME PREMIUM)

Drzwi zewnętrzne

Wygoda i bezpieczeństwo połączone w jedno. W przypadku drzwi  ze standardową funkcją rozwierną masz możliwość sterowania otwieraniem zamka (odryglowaniem i zaryglowaniem razem z wkładką/zamkiem).
 • 4 pakiety sterowania: BASIC, MEDIUM, SMART HOME i SMART HOME PREMIUM
 • Jeden z najlepszych dostępnych zamków, który zapewnia Ci wysoki stopień bezpieczeństwa już przy domkniętych drzwiach
 • Po zatrzaśnięciu Twoje drzwi automatycznie się zamykają (zarówno ryglowanie, jak i zakluczenie – oprócz samych haków automatycznie przekręca się również wkładka zamkowa). Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zwykła zasuwnica automatyczna
 • Wbudowana funkcja dzień/noc – prosty przełącznik umożliwia Ci zablokowanie zakluczenia zasuwnicy np. kiedy dużo osób przechodzi przez drzwi. Dzięki odblokowaniu dziennemu możesz wychodzić z domu bez klucza
 • Komfortowo otwierasz drzwi: klamką, kluczem, przy pomocy systemu kontroli dostępu czy też przycisku domofonu
 • W zamku głównym i w zamkach dodatkowych użyto zapadki Softlock
 • Gdy naciśniesz klamkę od wewnątrz, Twoje drzwi zawsze się odryglują i otworzą, nawet w przypadku braku prądu
 • Drzwi wyposażone są od zewnętrznej strony w pochwyt, a od wewnętrznej w klamkę drzwiową i wkładkę z gałką

Rodzaje pakietów Smart

Basic

Medium

Smart Home

Smart Home Premium

pakiety-smart

Poznaj funkcjonalności pakietów Smart

pakiet-basic

Pakiet Basic

Pakiet-Basic-Smart-Oknoplast
Smoove io 1

Pakiet Basic

To najlepsza opcja dla Ciebie, jeśli chcesz, aby Twój dom był bardziej nowoczesny, ale nie czujesz potrzeby inwestowania w pełną technologię Smart Home. System sterowania obejmuje okna, drzwi tarasowe, a także rolety i drzwi zewnętrzne, czyli pozwala na zwiększenie nie tylko komfortu ich użytkowania, lecz także podnosi poziom bezpieczeństwa. Polecany jest również tym osobom, które jeszcze nie do końca wiedzą, w jakie urządzania wyposażą swój dom. Jeśli do nich należysz, wybierz pakiet BASIC. Dzięki temu, w przyszłości bez problemu rozbudujesz swój system do wyższego poziomu – MEDIUM, SMART HOME lub SMART HOME PREMIUM.

Sterownik Smoove io

Nowoczesny, funkcjonalny i stylowy naścienny przełącznik klawiszowy Dzięki nadajnikowi Smoove io sterowanie roletami jeszcze nigdy nie było tak proste! Zamontujesz go szybko i łatwo w wybranym przez Ciebie miejscu, bez konieczności uszkadzania ścian i prowadzenia okablowania. Możesz wybrać kolor ramki i przełącznika, co pozwoli Ci dopasować sprzęt do stylu wnętrza. W ten sposób nadajnik stanie się integralnym i harmonijnym elementem wystroju.
pakiet-medium

Pakiet Medium

pakiet-medium-Smart-Oknoplast-

Pilot SITUO io

Jednokanałowe
• góra/dół
• stop
• funkcja “My”

5 kanałów, którymi sterujesz według Twoich potrzeb

Praktyczne: wskaźnik
niskiego poziomu bateri

Pilot-Situo-io

Pakiet Medium

Jest dopasowany do Twoich oczekiwań, jeśli w przyszłości zależy Ci na pełnej automatyzacji wszystkich urządzeń domowych, a na tym etapie uważasz, że nie jest to jeszcze czas na inwestowanie w pełną technologię smart. Pakiet MEDIUM sprosta Twoim wymaganiom, szczególnie jeśli Twoim priorytetem jest wygoda – w tym systemie do sterowania używasz jednego pilota! A to oznacza, że wszystkie codzienne czynności stają się szybsze i prostsze. Polecany jest również tym osobom, które jeszcze nie do końca wiedzą, w jakie urządzania wyposażą swój dom. Jeśli do nich należysz, wybierz pakiet BASIC. Dzięki temu, w przyszłości bez problemu rozbudujesz swój system do wyższego poziomu – MEDIUM, SMART HOME lub SMART HOME PREMIUM.

Piloty SITUO io

Piloty SITUO io to nie tylko prostota obsługi, ale też nowoczesne wzory i kolory, które doskonale wpasują się w klimat Twojego wnętrza! Są bardzo użyteczne, a zarazem stanowią rodzaj designerskiego gadżetu.

Funkcjonalność przede wszystkim!
Piloty Situo io zostały zaprojektowane tak, by spełniać wszystkie potrzeby: indywidualne lub grupowe sterowanie roletami, żaluzjami i oświetleniem, możliwość regulowania lameli, jednym przyciskiem ustawienie osłony w ulubionej pozycji. A wszystko po to, by mogły spełniać Twoje nawet najbardziej wygórowane oczekiwania związane z bezpieczeństwem oraz praktycznym zastosowaniem. Uzyskaliśmy ten efekt po wielu testach i konsultacjach z użytkownikami takimi jak Ty, bo od samego początku zależało nam na jakości i prostocie obsługi.

pakiet-smart-home

Pakiet Smart Home

pakiet-smart-home-

Pakiet Smart Home

Dedykowany Twoim potrzebom, jeśli zależy Ci na tym, by sterowanie domem było możliwe za pomocą ulubionego urządzenia mobilnego. Nieważne czy jest to smartfon, tablet czy komputer. Jeśli będąc nawet setki kilometrów od domu otrzymasz powiadomienie z aplikacji pogodowej, że do Twojej okolicy zbliża się ulewa, będziesz mógł zamknąć uchylone okna jednym kliknięciem! Wszystko dzięki Connexoon, który zapewnia innowacyjne rozwiązania w zakresie inteligentnego domu, by ten stał się jeszcze bardziej komfortowy i bezpieczny. Polecany jest również tym osobom, które jeszcze nie do końca wiedzą, w jakie urządzania wyposażą swój dom. Jeśli do nich należysz, wybierz pakiet BASIC. Dzięki temu, w przyszłości bez problemu rozbudujesz swój system do wyższego poziomu – MEDIUM, SMART HOME lub SMART HOME PREMIUM.

CONNEXOON – Twój pierwszy krok do inteligentnego domu!

Prostota instalacji
Do instalacji Connexoon oraz łączenia urządzeń i napędów nie jest Ci potrzebny dostęp do internetu. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się podczas remontów. System Connexoon instaluje się w trybie Plug and Play.

Prostota użycia
Connexoon jest bardzo intuicyjny w użyciu. Jego użytkowanie nie sprawi Ci najmniejszych problemów! Dzięki niemu Twój dom nabierze nowego życia, a zarazem stanie się dużo bardziej bezpieczny.

Dwie proste w użyciu dedykowane aplikacje

Connexoon window logo 1
CONNEXOON WINDOW
Do obsługi okien wyposażonych w rolety i zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne. Intuicyjny interfejs pozwoli Ci zaprogramować okna za pomocą kilku kliknięć.
Zamknij wszystkie rolety za pomocą jednego kliknięcia w smartfonie!
Connexoon-access-logo
CONNEXOON ACCESS
Aplikacja dedykowana do sterowania oknami, drzwiami tarasowymi i drzwiami zewnętrznymi Twojego domu. Prosta, intuicyjna i wygodna obsługa dopasowana do Twojego stylu życia. Możesz z niej korzystać wszędzie tam, gdzie spędzasz czas wolny lub pracujesz. Potrzebujesz jedynie swojego urządzanie mobilnego! Otwórz drzwi wejściowe bez szukania kluczy w torebce! Zamknij uchylone okno, gdy zacznie padać deszcz, a Ty jesteś poza domem!
pakiet-smart-home-premium

Pakiet Smart Home Premium

premium-header
Tahoma

Pakiet Smart Home Premium

Jest idealną odpowiedzią na Twoje pragnienia, jeśli zależy Ci na pełnej kontroli nad Twoim domem. Dosłownie pełnej, gdyż obejmuje ona nie tylko sterowanie oknami czy drzwiami zewnętrznymi, ale także takimi urządzeniami jak kamery czy oświetlenie. Wszystko w jednym centralnym i zsynchronizowanym z aplikacją systemie. I co najważniejsze – sterowane za pomocą Twojego ulubionego urządzenia mobilnego. Bez względu na to czy jest to smartfon, tablet czy komputer. Odtąd dbanie o bezpieczeństwo Twoich bliskich i domu będzie dziecinnie proste.

Wybierz TaHomę® Premium, intuicyjne i proste w użyciu urządzenie, które ułatwi codzienne czynności. Zapewni komfort, bezpieczeństwo i oszczędności, a co najważniejsze pozwoli, by Twój dom stał się bardziej Twój bez względu na to, gdzie jesteś.

TaHoma PREMIUM

 

Z TaHoma® cały dom jest zawsze do Twoich usług!
Do instalacji Connexoon oraz łączenia urządzeń i napędów nie jest Ci potrzebny dostęp do internetu. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się podczas remontów. System Connexoon instaluje się w trybie Plug and Play.

Prostota użycia
Nowa aplikacja TaHoma® to doskonała możliwość kontroli Twojego domu lub mieszkania. To system niezwykle intuicyjny w użytkowaniu, za pomocą którego w prosty sposób będziesz sterować, programować i monitorować wszystkie domowe urządzenia. Wreszcie uzyskasz nad nim pełną kontrolę także nawet kilkaset kilometrów od niego.

Jak to działa?

Połączona z internetem TaHoma® umożliwia za pomocą smartfona, tabletu czy komputera sterowanie wybranymi urządzeniami takimi jak okna, rolety, drzwi tarasowe, drzwi zewnętrzne, żaluzje, zasłony, oświetlenie, brama wjazdowa i garażowa, ogrzewanie, alarm, kamery czy czujniki. Wszystko po to, by Twoje ukochane wnętrza działały tak, jak tylko sobie tego życzysz.

Stwórz własne scenariusze dopasowane do Twojego stylu życia!

 • Teraz możesz ustawiać z łatwością własne scenariusze, które aktywujesz jednym dotknięciem! Np. scenariusz „WYJŚCIE” zadba o to, aby okna zostały zamknięte, rolety opuszczone, ogrzewanie wyłączone, a światła zgaszone, wtedy kiedy akurat wybierasz się na spotkanie z przyjaciółmi albo wychodzisz z dziećmi na spacer.
 • Możesz połączyć scenariusze z czujnikami: temperatury, nasłonecznienia, ruchu. Wszystko po to, by dom żył w Twoim tempie.

Dostosuj swoje scenariusze do Twojego trybu życia!

 • Masz możliwość ustawienia różnych scenariuszy na poszczególne pory dnia (np. podczas pobytu w pracy). Możesz je aktywować lub anulować w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu. O resztę zadba system TaHoma
 • Możesz programować system na różne dni tygodnia, np. od poniedziałku do piątku, gdy jesteś w pracy i w weekend, by w sobotę i niedzielę pospać nieco dłużej albo spędzić więcej czasu z ukochaną osobą!

Scenariusze warunkowe!

Możesz tworzyć scenariusze warunkowe. Np. jeżeli czujniki przekroczą ustawioną temperaturę, rolety opuszczą się automatycznie, aby zapobiec przegrzewaniu pomieszczeń, a tym samym zadbają o Twój komfort.

TaHoma® jest kompatybilna z innymi rozwiązaniami wiodących producentów urządzeń domowych.

Broszura Smart Oknoplast

scroll