O Nas

Zadzwoń

603 691 870

Kim jesteśmy

Zajmujemy się produkcją okien, drzwi, rolet i bram najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów co pozwala na spełnienie wymagań naszych Klientów.

Pasja Tworzenia. Najnowsze rozwiązania technologiczne. Design zorientowany na zmieniające się potrzeby użytkownika. Połączenie ekonomii i ergonomii użytkowania. To wszystko odzwierciedla się w naszej filozofii.

o nas

Śpij w absolutnym spokoju Obudź się w jasnym słońcu

Nasze okna są tworzone z myślą o klientach z wykorzystaniem najnowszej technologi oraz z najlepszych materiałów.

Wyróżnia nas

o-nas-komplet

KOMPLEMENTARNOŚĆ

Nasza rola wykracza poza projektowanie i produkcję okien. Klientom oferujemy również rolę doradcy, projektanta, czy montażysty. Wychodzimy z założenia, że klienci to nasi najlepsi sprzedawcy, dlatego kładziemy szczególny nacisk na to, aby byli zadowoleni na każdym etapie obsługi.

o-nas-innowacje

INNOWACYJNOŚĆ

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na innowacyjność oferty. Pracujemy nad ciągłym doskonaleniem produktu oraz poszukiwaniem unikalnych rozwiązań. Przedsiębiorstwo współpracuje z renomowanymi europejskimi dostawcami komponentów, stale wdrażając innowacje technologiczne oraz nowoczesne rozwiązania funkcjonalne.

o-nas-design

DESIGN

Niepowtarzalna estetyka to hasło, które najczęściej wypowiadają Ci, którzy zakupili nasze produkty. Bogata oferta profili, wypełnień, szeroka gama kolorów i dodatków, a przede wszystkim precyzja wykonania sprawiają, że nasze produkty stają się prawdziwą wizytówką budynku.

Nasze osiągnięcia

scroll